ВИДЕО: Падна крв на “Фарма“ – Голубовиќ ја истепа кралицата на силиконите


Вчера вечерта дојде до голем инцидент. Кристијан и Тијана започнаа кавга, а кога Тијана ја спомна жената на Кристијан настана право лудило.thumb460_78673_1kristijan-napao-tijanu

Кристијан го преврте креветот на Кралицата на силиконите, во тој инцидент беше повредена Јелена Круниќ, со крвава глава и помогна итната помош.


Kristijan VS Tijana – ZESTOKA SVADJA – Dan 41… by balkan-videos

Кристијан го преврте креветот на Кралицата на силиконите, во тој инцидент беше повредена Јелена Круниќ, со крвава глава и помогна итната помош.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1