ВИДЕО: Папагал кој ,, дрдори,, повеќе и од жена!


Видео кое го насмеа регионот до солзи!

Папагал од Босна ќе ве воодушеви со својот фонд на зборови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1