ВИДЕО: Пејачкава има куќи, џипови, јахта, ги заработила само со пеење?? Еве како пее


Српската турбо фолкерка Сандра Африка која е позната по својот сексипил, ги пееше хитовите на Брена и Зорица Марковиќ и тоа без плејбек.

Таа не ја пропушти можноста ниту да го нагласи својот задник во син фустан кој и беше залепен за телото

sandra-afrika-foto-damir-dervisagic-1415184497-587085

Атмосферата во клубот може да се забележи дека е одлична, а како звучи нејзината изведба на песните „Дуге ноге“ и „Јутро је“ погледнете ја видео снимката.

Инаку оваа пејачка се фали дека има станови, куќи, џипови па и јахта која ги заработила само од пеење!?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1