Видео: Премиерка се сопна и се испружи на гробот на Ганди


 

Австралиската премиерка Џулија Гилард се лизнала и сопнала за време на посетата на гробот на Махатма Ганди.

Таа додека е во посета на Њу Делхи и Индија отишла да го посети гробот, но штиклата и се заглавила во мократа трева и премиерката се испружи и заврши во хоризонтала.

Подоцна се шегуваше на сметка на својата штикла и маката на жените со овие високи потпетици.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1