ВИДЕО: Проверете каква е состојбата на македонските гранични премини


Продолжениот викенд и овој пат направи зголемен сообраќај по автопатите и гранчните премини . Пред да тргнете било каде проверете какава е состојбата

На овој ЛИНК, може да ја проверите ситуацијата на македонските граници.kameri ulici

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1