Видео: Се искрши фотографот за да го слика Пандев


 

Не е лесна работата на фоторепортерите – мора да го уловат вистинскиот момент.

Овој фотограф за малку ќе искршеше нос трчајќи да го слика Горан Пандев откако даде гол.  Сепак како вистински професионалец веднаш стана и продолжи да фотографира – секоја чест за пожртвуваноста. Погледнете

видео – topoviletaat.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1