ВИДЕО: Што би се случило кога луѓето би исчезнале од Земјата


Снимката „Earth Unplugged“ сугерира дека со исчезнувањето на човечката цивилизација, кучињата и мачките би еволуирале во суштества, кои би биле слични на нивните претци.zemja

Еве што се би се случило доколку исчезнат луѓето:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1