Видео: Што се прави без мама дома


bez mamaОва видео открива што всушност се случува кога детето ќе остане само со таткото.

Емио Томеони (30) направил снимка за својата жена Стефани Рамос (31) и открил каков хаос се случува кога таа не е дома.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1