Видео: Огромно непознато суштество снимено во канализација


kanalizacija cudovisteКако да се работи за сцена од хорор филм.

Додека се работи во канализацијата огромно суштество претрчува со неверојатна брзина.

Дали се работи за умешно видео на аниматор или навистина има нешто во канализацијата проценете сами.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1