ВИДЕО: Сон на секоја домаќинка – машина која пегла сама


Не постои жена што не би посакала да има една ваква машина дома.

Се работи за апарат што во исто време ви ја пегла облеката, освежува, одржува и зачувува. Се што треба да направите е да го ставите посакуваното парче, да ставите од „капсулата“, која содржи специјална формула, која во вид на пареа се распрскува по облеката и за 10 минути вие имате сосема нова, испеглана и освежена облека.

oblekamasina

Уште една позитивна карактеристика е што има убав дизајн и практичен, па може да ви стои во соба како дел од ентериерот, но може да го сокриете и во плакар, на пример.

Ваквото задоволство чини 499 американски долари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1