ВИДЕО: Спектакуларно запросување на концертот на Цеца во Скопје


На синоќешниот спектакуларен концерт на Светлана Цеца Ражнатовиќ кој се одржа во спортскиот ценар „Борис Трајковски“ присутната публика беше сведок на спектакуларно запросување и крунисување на една вистинска љубов.

dhuiwerhiejmylu_thumb_medium500_300

Скопјанецот Славчо реши својата долгогодишна љубов да ја побара за својот животен сопатник. И секако Александра го кажа своето „ДА“!

Видеото можете да го погледнете ТУКА!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1