Видео: Спонзоруша фатена на дело


Комичарот Виталиј Здровитцки одлучил да сними видео за лошите начини за пристапување на девојките, но испаднало нешто сосема друго.

sponzorusa– Еј, здраво! Симпатична си, би сакал да те однесам на вечера”, вака Виталиј започнал да разговара со девојката, а таа, очигледно незаинтересирана,  му одговорила дека “обично не излегува со луѓето на вечера”.

– Добро, тогаш ништо, се гледаме”, изјавил разочараниот Виталиј, заминувајќи кон својот луксузен автомобил.

Токму во тој момент се случува пресвртот, поточно кога девојката се уверува дека автомобилот е од Виталиј посакува да вечера со него.

– Нема да може, извини, не сакам спонзоруши!”, изјавил Виталиј и си заминал!

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1