Видео (+18): Средношколец се самоуби среде час!


ucenikВидео снимка на која се гледа како еден ученик на среде час скока од прозорецот е објавена на ЈуТјуб.

Се претпоставува дека ученикот се самоубил поради притисокот од подготовките за приемниот испит на факултетот, пишува во објаснувањето под снимката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1