Видео: Старлетата на која и се смее цел Балкан


Сандра Медуза знае дека Александар Вучиќ е политичар, дека Тесла ја измислил електрониката, обожава секс во кола и што уште не.sandra

Девојката која се претставува како Сандра Медуза и на која и е сон да стане прва старлета на Зрњани, учествувала во квиз на знаење, каде на поголем дел од прашањата не го знае одговорот, но на некои сепак се осуди да одговори, а со тоа го насмеа цел Балкан.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1