ВИДЕО: Тоше во античка облека – Дел од новиот спот на Тоше


tose proseskiСпотот за песната „Жал ми е“ (Жао ми е) е снимен во Белград и во Софија. Во него се опишува љубовната приказна меѓу двајца млади, а во него Тоше се појавува во облека од античкиот период.партнерка му е манекенката Сара Леши.

Додека да биде објавен целиот спот, погледнете ги првите 16 секунди.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1