ВИДЕО: Цел живот погрешно ги диплите чорапите – трик од 17 секунди


Како и да е Клара Егилсон со ова видео ќе ви донесе револуција во диплењето на чорапите.corapi-640x549

Трикот е навистина едноставен, а резултатот беспрекорен. Погледнете што правите погрешно целиот ваш живот!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1