ВИДЕО: Вака звучи „Пред да се раздени“, без Есма


esma i lozanoРемиксот е објавен синоќа на YouTube, а под него е потпишан македонскиот ДиЏеј, Ерик Фокс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1