ВИДЕО: „Внимание, ви се обраќа капетанот“ – прекрасно соопштение за време на еден лет


Лиса Садивник го израдувала својот сопруг соопштувајќи му дека ќе имаат бебе, а тоа го направила на неверојатно интересен начин.

Here’s a MUST WATCH! A few weeks ago, my husband Eric Sadiwnyk got quite the surprise on our returning flight from Las Vegas. There aren’t enough Thank You’s for the crew of American Airlines Flight 607 (1/13/16) with service from Las Vegas to Philadelphia. You all helped me to pull this off seamlessly! I’m hoping if this video makes it around the internet a bit, I may be able to find the crew and Thank them again! I’ll also be sending a copy to American Airlines Customer Relations. I love you Eric Sadiwnyk!

Posted by Lisa Sadiwnyk on Friday, 26 February 2016

-Внимание ви се обраќа капетанот… порака за патникот Ерик. И покрај тоа што не се збогати во Лас Вегас, сепак освои џек-пот: ќе станеш татко, ова го соопшти пилотот на авионот во кој летале тие.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1