ВИДЕО: Во овој спот на „Моби дик“ пејачот и пејачката имале вистински секс


Сигурно се сеќавате на познатиот спот за големиот хит на групата “Mobi Dik” – Ljubomoran.

mobi dk

Опеана е љубовна приказна меѓу Срѓан Чолиќ и Александра Перовиќ кои се караат, смируваат, сакаат, а се поради неговата  љубомора.

На крајот на спотот „паднал“ и вистински секс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1