ВИДЕО ВО ЖИВО: Груевски со прес конференција


Во 13.30 часот Никола Груевски закажа прес конференција.Во видеото подолу следете ја во живо прес конференцијата на лидерт на ВМРО ДПМНЕ.

Да потсетиме дека утринава беа приведени неколкумина пратеници од редовите на оваа партија.

https://www.youtube.com/watch?v=U79auM13A9M

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1