Видео: Водителка пијана водела вести за изборите


Популарната американска водителка Дајан Сојер која ги водеше вестите во живо од студио и известуваше за претседателските избори во САД вчера малку чудно се однесувала.

Гледчите тврдат дека водителката сигурно била во алкохолизирана состојба

Уморна е или пијана? Погледнето го видеото.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1