Вистинското лице на Цеца – еве како изгледа без шминка


Српската фолк ѕвезда на социјалната мрежа објави фотографија во која позира со сопственикот на телевизија “Пинк”, Жељко Митровиќ, на неа нема ниту грамче шминка на лицето.

cecA

ceca-i-zeljko-mitrovic

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1