ВНИМАВАЈТЕ: Манијак мастурбира пред девојчиња во Градскиот парк во Скопје


Манијак слободно шета на скопските улици. Се работи за маж на возраст од 30-40 години кој најчесто може да се забележи во Градскиот парк во Скопје, како се самозадоволува пред девојчиња кои шетаат низ паркот.

dete pedofilИмено, според информациите кои ги испрати читател на Пресс24, манијакот најчесто е облечен во црни тренерки, и се вози со велосипед низ Градскиот парк, а откако ќе забележи девојчиња, застанува, седнува на клупа и започнува да мастурбира пред нив.

Читателката вели дека до сега неколку пати го забележала манијакот додека поминувала низ Градскиот парк и секој пат бил исто облечен и бил со својот велосипед.

Освен низ паркот, често поминувал и по кејот на Вардар.

Press24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1