(Во живо) Изјава на Зоран Заев


Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, ќе се обрати по сумирањето на првичните резултати од предвремените парламентарни избори.

Проследете ја во живо:

https://www.facebook.com/watch/?v=940985899749577
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1