(Во живо) Прес-конференција на Мицкоски


Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во 13:30 часот, ќе се одржи прес конференција за медиуми на која ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1