ВО ЖИВО: Прес на министерот за здравство Филипче


Проследете ја прес-конференцијата на министерот за здравство Венко Филипче.

Во Македонија до денеска двајца мртви од корона вирус, заболени 136.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1