ВОНРЕДНО ОБРАЌАЊЕ НА ИВАНОВ – во 16 часот повторно ќе се обрати до јавноста


Претседателот на Република Македонија, д-р Ѓорге Иванов, денеска повторно ќе се обрати до граѓаните на Република Македонија.

Обраќањето ќе биде во Вила Водно во 16 часот.ivanov-gjorge1-640x401

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1