Старец имал секс со малолетничка: Чинот снимен со камера


Босанскиот град Зворник овие денови го потресе приказна за малолетничка проституција. Низ градот кружела експлицитна видеоснимка помеѓу малолетничка и еден повозрасен маж.

Пред камера сведочела и 17- годишната девојка, која рекла дека поради недостиг на пари, се впуштила во проституција и станала мета на повозрасни мажи.STAREC PEDOFIL

Сопственик на една кафеана вели дека со денови на девојката ѝ нуделе пари, па на крајот прифатила.

– Тој ми понуди многу пари, но да му возвратам на друг начин, поточно со сексуален однос. Бидејќи сум во многу тешка финансиска ситуација, не размислував и прифатив. И кога ме однесе кај училиштето, проба нешто да направи, но реков дека не сакам и да се најдеме подоцна. Зошто одлучив да ви кажам? Па, за да ги спасам другите девојки кои можеби би направиле нешто слично ако се во некој финансиски проблем или ако им треба помош, да посочам дека ова не треба да го прават, дека треба да се спасат – рекла 17-годишната девојка од Зворник.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1