Воз удри во автобус вечерва во Маџари – Фото


 

Вечерва, во близина на рампата кај „Перо Наков“ воз удрил во автобус број 23, јавува Плус инфо.

Порталот информира дека возот кој поминувал во 11 часот поткачил автобус не е познато дали има повредени. Очевидци за плус инфо велат дека патниците биле вознемирени.

Повеќе фотографии од лице место на Плусинфо.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1