Вознемирувачко – Еве што една капка змиски отров и прави на човечката крв (ВИДЕО)


zmija-krvЗмискиот отров – само една капка може целосно да ја трансформира човечката крв.

Научник направил мал тест и открил колку е опасен змискиот отров. Ставил капка змиски отров во чаша човечка крв и она што се случило е во најмала рака вознемирувачко.

Човечката крв за само неколку секунди од течна состојба се претворила во цврста смеса. Погледнете…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1