Вознемирувачко видео се појави на интернет: Бомбаш самоубиец на ИСИС преполовен а сеуште зборува


Во обид за бомбашки напад во Јемен самоубиецот се разнел прерано активирајќи го експлозивот. Во моментот по експлозијата тој успева да ја помрдне главата и да каже неколку збора.Screenshot_132

Минувачите го снимиле моментот по експлозијата и го поставиле на Ју Тјуб. Содржината на видеото е исклучително вознемирувачка и поради тоа нема да го објавиме.

– Уште е жив. Нема шанси да преживее – вели еден од минувачите во видеото.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ – СОДРЖИНАТА НА ВИДЕОТО Е ИСКЛУЧИТЕЛНО ВОЗНЕМИРУВАЧКА !!!!!

Локалните жители сметаат дека се работи за терорист од ИСИС и возел мотор во моментот на експлозијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1