Вознемирувачко видео: Стравичен пад на скокач по кровови


 

Швеѓанецот Роберт Стафсинг се обидел да изведе ,,паркур,, – скок меѓу згради, но се случи хорор ситуација.

Младиот скокач не успеа да доскокне до следната зграда и се повреди во стравичен пад. За среќа сепак преживеа, но се здоби со тешки повреди и е во болница.

На крајот од видеото има и фотографија сликана во болница покрај која е наведено со какви се повреди се здобил Роберт.

Внимание видеото е вознемирувачко !!!!

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1