Вработен во мртовечница имал секс со повеќе од 100 починати жени


Вработен во мртовечница во Охајо откри дека може да имал секс со остатоците на над “сто” жени. Тој продолжил да се насладува на галење на мртвите, дури и кога неговата сопруга го издала на властите. Зборувајќи за инцидентите, Даглас вели: “Се сеќавам дека влегов во замрзнувач, и ја извадив во една од собите одзади “. Потоа се слуша на снимката како тој им вели на полицајците: “Имав секс со неа”.

20140818.wtxvgcikmm-300x198Запрашан за бројот на телата, со кои тој имал секс, Даглас одговара: “Можеби се сто”. Според него, однесувањето се должи на злоупотреба на алкохол и дрога. “Ако бев трезен на работа, ако не бев пиел ништо, ова немаше да се случи. Пиев и одев на работа “, раскажува некрофилот.

Во клип со сведочењето на неговата сопруга вели дека се обидела да се поврзе со некој службеник во врска со однесувањето на сопругот, но никој не и ‘ поверувал. Жената исто така вели дека кога нејзиниот маж се соблекувал, тој мирисал леш. Според информација на WCPO, Даглас признал дека имал секс со Ејприл Хикс, Карен Рејнџ и Шарлин Аплинг. Аплинг и Рејнџ биле жртви на убиства. “Во 2008 година ДНК примерок го врза со семена течност пронајдена во Рејнџ.

Во 2008 година, Даглас се изјасни виновен за случајот со Рејнџ и беше осуден на три години затвор. Во 2012 година, тој повторно се изјасни виновен за случајот со Аплинг и Хикс.Тогаш го тужеа семејствата на двете жртви “, пријави медиумот. Минатата недела арбитражен суд ја потврди пресудата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1