Време е да се преиспита начинот на гласање, за мене Тамара победи


Време е да се преиспита начинот на гласање на „Евровизија“, порачува Жељко Јоксимовиќ, човекот кој и како пејач и како композитор неколку пати бил дел од евровизиското натпреварување како претставник на Србија.

– За мене вечерва Тамара победи, напиша Јоксимовиќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1