За СКОПЈАНЧИШЧАНА – Интернет во Охрид – Фото


Ако барате интернер мрежа во Охрид – еве што може да ви излезе 🙂
10580029_10204449742466200_5654742401541257024_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1