За три дена, тројца исчезнати во Македонија – девојка и двајца мажи


Девојка на возраст од 28 години, од Скопје, исчезнала во саботата, а настанот во полициската станица Бит пазар вчера го пријавил нејзиниот 41-годишен брат. Missing-Person isceznata

И 32-годишен маж од Драчево исчезнал пред три дена, а вчера тоа во полициска станица го пријавиле неговата сопруга на возраст од 24 години.

И 66-годишен кавадарчанец во непознат правец се оддалечил на 16 јули, а неговото исчезнување вчера во полиција го пријавила сопругата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1