Загина ѕвезда од теленовела – Убавата глумица и нејзиниот маж се удавија во река


Славната колумбиска актерка Адријана Кампос и нејзиниот сопруг Карлос Ринком трагично настрадаа во сообраќајна несреќа кога од засега сеуште неутврдени причини, со автомобилот излетале во реката Каука.

Трагично настраданите оставија зад себе едногодишен син.

Актерката глумеше во неколку теленовели кои се емитуваа и на нашите простори!20151104144219_334544-735x400

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1