Жаклина е млада и згодна баба на само 47 години – крие голема трагедија


Жаклина (47) е мајка, баба и блогерка, родум од Србија која поголем дел од животот го поминала во странство, каде и сега живее.

Жаклина е една од најатрактивните Србинки кои се љубители на модата, а на Инстаграм ја следат над 330.000 луѓе.За неа пишуваа многу светски медиуми како Дејлимејл, Космополитен, Метро, Сан, Мирор,, Сите ја викаат „бабата авион“, а многумина пак беа фасцинирани од нејзината тажна животна приказна. покрај ќерката имала и син, кој загинал во сообраќајна несреќа во Белград и тоа на Божиќ. Поради тоа, покрај секоја фотографија ги стави следните хештегови: „Сеќавање на Стефан“ и „не побрзо од животот“.

-Велат дека кога некој ти недостасува, тој некој веројатно го чувствува истото, или јас мислам дека не е можно јас тебе да ти недостасувам, колку што ти ми недостастуваш сега, е една од пораките кои му ги посвети на синот Стефан.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1