Жена зад волан – на три тркала (Видео)


tri-trkalaГолема е веројатноста дека на оваа жена и пукнала гумата во погрешен дел од градот, па одлучила да се провози до првиот вулканизер.

Како и да е очигледно е дека одлично управува со автомобилот, па макар и на само три тркала. А, развива и супер брзина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1