Жените веќе заборавија на Клуни – еве го новиот ерген


Резултатите од истражувањето на една веб страница покажуваат дека и Џорџ Клуни е заменлив. Во анкетата, во која учествуваат и машки и женски испитаници, поставено е прашањето кој според нив е најзгоден актер на светот.raul-2-480x416 raul-1

 

Рамо до рамо со Џорџ Клуни се наоѓа најзгодниот Италијанец Раул Бова, кој го каси неодолив поглед, секси побелена коса и насмевка од милион долари.

43-годипниот Раул е роден во Рим, татко е на три деца, а минатата година се разведе по 13 години брак. Ги сака животните, и што е најинтересно, Клуни му е еден од најдобрите пријатели.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1