Змија го каснала за пенисот додека седел на ВЦ шолјата


zmija-wc-solja-600x450

Неименуван 30 годишен маж се опоравува во болницата во Хаифа откако во петокот додека бил во WC змија го каснала за пенис, објави изрелската телевизија Channel 10.

За среќа, наодите од крвта покажале дека змијата не била отровна, па лекарите веруваат дека нема да има компликации и многу брз ќе биде отпушен од болница.

Израелецот не ја забележал змијата во WC шолјата, а ја видел кога веќе било предоцна.

 

 

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1