Зоган – јапонска масажа која го подмладува лицето за 5 години (Видео)


Сè популарната јапонска масажа Зоган има значаен ефект во подмладувањето.

sddefault

Ги намалува брчките, кожата станува сè позатегната, еластична и глатка, се формираат правилни контури на лицето, се елиминраат отоците и надуеноста на лицето.

Исто така се намалуваат или целосно исчезнуваат подочниците и се решава проблемот со долгиот подбрадок.

Ваквиот ефект се постигнува со масирањето на одредени „магични точки на убавината“, а само за две недели ќе изгледате 5 години помлади.

ПлусИнфо

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1