Бебето на Даниел Кајмакоски и Кристина пристигнува кон крајот на зимата


Македонскиот пејач Даниел Кајмакоски со посебна радост ја дочекува 2017 година, со оглед на тоа дека тој и неговата избраничка Кристина Димитриевска кон крајот на зимата го очекуваат своето прво дете, пишува српски Стори.

Поради приновата тие ги забрзале и плановите за одење пред матичар како би ја официјализирале својата врска.

daniel44

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1