Откажани летови на аеродромот во Скопје


Авиолиниите до и од Истанбул се откажани поради лошото време, а другите полетувања и слетувања се одвиваат според предвидениот распоред, стои на интернет страницата на скопскиот аеродром.Освен летот од Копенхаген, кој беше одложен за час и 55 минути, други доцнења и откажувања не се забележани.aerodrom-departures-mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1