Самоубиството во Скопје: Згасна млад живот


Г.Д. роден 1996 година е лицето што утрово почина во Скопје откако падна од прозорец од шести кат во зграда на ул. „Бојмиа“.

Смрт констатирала екипа на Итна медицинска помош. Полицијата изврши увид на местото на несреќата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1