Силвестер Сталоне во болница: му се слошило – се уште никој не знае што му е


Силвестер Сталоне поради сериозни проблеми со здравјето е сместен во болница и веќе неколку дена се наоѓа на лекување.

Првите симптоми кои му се појавиле било високиот притисок, вртоглавица и забрзано чукање на срцето.

Стресот бил главниот виновник што 71-годипниот Сталоне завршил на испитување,

Меѓутоа, ни после неколку дена неговата состојба не е подобра. Постојано покрај него е неговата сопруга џенифер која му пружа голема поддршка во овие тешки моменти.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1