СОНОТ СТАНА РЕАЛНОСТ: Еве кој го доби дресот на Роналдо (ФОТО)


Младото момче од Скопје, Мартин Силјановски, го доби најголемиот подарок на кој што можеше да се надева – дресот на Кристијано Роналдо.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1