ВИДЕО: На настапот во Охрид пукна фустанот на Лепа Брена, погледнете ја нејзината реакцијата


На Лепа Брена досега и се случуваа различни незгоди на сцената, при што најекстремни беа падовите на настапите пред бројна публика.

Меѓутоа досега не е се случило да настапува со дупка на фустанот.

На настапот на плажата Градиште во Охрид, Брена е со скинат фустан, но сепак пејачката не обрна многу внимание и го одржа концертот како вистински професионалец.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1