ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Снимал додека бегал преку мртвите тела


Продолжуваат да излегуваат снимки од масакрот во концертната сала Батаклан во Париз каде терористите убија над сто луѓе.Untitled-1-620x3501-620x320

Еден од посетителите на концертот во салата со својот телефон снимил стравични сцени непосредно пред да упадне полицијата во салата.

Не е познато со какви последици поминал авторот на снимката по масакрот, но успеал да ја сними страшната драма што се одвивала во салата.

Погледнете ја снимката и ОВДЕ 

3
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1