10 работи за парите кои треба да ги знаете (Видео)


pariДали мирисот кој го чувствувате на рацете по контактот со метални пари, е ваш мирис или тоа е мирисот на парите?

Кој прв користел пари?

10 работи за парите кои треба да ги знаете

– погледнете го видеото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1